Uzklausi, domā, mīli un strādā!

 

Džūkstes skolas skolēni iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros piedalījās Tukuma muzeju “Orientējies Tukuma laikā un telpā” programmas aktivitātes.

  1. oktobrī 1. – 3. klašu skolēni piedalījās aizraujošajā orientēšanās spēle “ Iepazīsti Durbes pili”. Viņi daudz jauna uzzināja par kultūrvēsturiskajām vērtībām un dabas bagātībām Durbes pilī un tās apkārtnē. No skolēniem varēja dzirdēt tikai pašus labākos vārdu. Arī teātra izrāde, kuru dāvināja Tukuma novada dome Kultūras dienu ietvaros, mazos skolēnus iepriecināja.
  2. oktobrī 4. – 7. klašu skolēni orientējas Tukuma centrā, meklējot ēku durvis, un apmeklēja mākslas galeriju “Durvis “. Nodarbībās skolēni piedalījās aktīvi, ar lielu aizrautību, pēc paveiktā gūstot lielu gandarījumu par savu darbu. Tāpat bija arī lielā sajūsmā par redzēto izrādi. Skolēni saka, ka tā esot bijusi ļoti smieklīga un izklaidējoša.

8.-9.klašu skolēni 17.oktobri piedalījās orientēšanās aktivitātē, kur centās atdzīvināt slavena latviešu mākslinieka gleznu, kurā attēlotas Tukuma ielas. muzeja darbs (1)Aktivitāte ļoti aizrāva iesaistītos. Vēlāk skolēni devās uz Tukuma Mākslas muzeju un iepazinās ar izstādi “Plenēra”. Darbi, kurus bērni apskatīja, bija ļoti profesionāli un ar izteikti personīgi tehniku. Muzejs skolēnus iedvesmoja. Pēc radošajām aktivitātēm visi devās uz informatīvo lekciju par to, kā uzņemt filmu ar telefonu.

Šajās dienās uzzinājām daudz par kultūrvēstures objektiem, pilsētas vēsturi, mākslu arhitektūru un izciliem novadniekiem. Skolēnus priecēja, ka bija iespēja izrauties no skolas pierastās mācību vides.

Paula

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Birku mākonis

%d bloggers like this: