Uzklausi, domā, mīli un strādā!

Mūsu labie darbiņi

2017._2018.gads

Mēs, Džūkstes pamatskolas 8. klases skolēni, esam nolēmuši piedalīties Labo darbu festivālā. Mūsu skola nav liela, bet ļoti bagāta ar savām tradīcijām un pasākumiem. Mēs ļoti lepojamies ar mūsu skolas tradīcijām, kā arī iesaistāmies , veidojot un pilnveidojot tās. Esam aktīvi un darboties griboši. Sportojam, ejam pārgājienos, braucam ekskursijās, organizējam konkursus, dziedam, zīmējam un arī eksperimentējam. Par to visu arī vēlamies pastāstīt citiem.

Skolā esam nolēmuši izveidot stendu sienu – „Mēs savā skolā”, kurā attēlosim skolā notiekošo. Tajā būs redzamas fotogrāfijas un īsi apraksti par pasākumu norisi, par veiksmēm un neveiksmēm, uzvarām un zaudējumiem. Šeit sniegsim nelielu ieskatu gan vecākiem, kuri atnāks uz skolu, gan skolas viesiem. Mēs domājam, ka jebkuram skolēnam būs prieks sevi ieraudzīt kādā no fotogrāfijām.

Jau iepriekšējā mācību gadā sākām vākt un apkopot materiālus – fotografējām, veidojām aprakstus. Šā mācību gada laikā līdz marta brīvlaikam plānojam jau daļu stendu pabeigt un izvietot pie sienas. Veidosim mūsu skolas dzīvi krāsaināku, interesantāku un bagātāku.

 

 

Ziedojam dzīvniekiem.

Ziedot dzīvniekiem, bija manas mammas ideja. Viņa ierosināja, ka pārdodot saldumus ietirgoto naudu, varētu ziedot. Viņa zina, cik ļoti man un brālim patīk dzīvnieki, un, ka mēs bieži esam vēlējušies braukt uz dzīvnieku patversmi un palīdzēt dzīvniekiem. Mēs ar brāli ierosinājumam piekritām.  Zinājām, ka arī lielākai daļai bērnu patīk dzīvnieki un viņi būs atsaucīgi. Tā arī bija!IMG_3638.JPG

Rūķu skrējiens.

Ar labām domām, vēlējumiem , sirdssiltumu un mīlestību 2.klases rūķi devās iepriecināt mūsus skolas bijušos darbiniekus un skolotājus. Skandējām gan dziesmas gan dzejoļus, neiztikām arī bez jautra danča. Prieka asaras bira gan bērniem gan skolotājiem. Sveicienus nesām arī pagasta bibliotēkai, kultūras namam, pagasta pārvaldei, “SIA “Justs”, veikaliem, pastam un veselības centram. Tas ir tik jauki un mīļi, ka mēs protam ne tikai ņemt, bet arī dot un sagādāt kaut mazumiņu prieka citiem cilvēkiem.

Lai prieks un mīlestība mūsu starpā valda ne tikai Ziemassvētkos, bet visu nākamo 2018.gadu!

2015._2016.gads
Šogad esam ciemos pie savas mīļās skolotājas Ā. Bargās. Priecīgus Ziemassvētkus visiem!

 

Birku mākonis

%d bloggers like this: